Přátelák SK Kladno 2007 – SK Slaný


SK Kladno 2007 –  SK Slaný 15  :  1

Kladno si s námi chtělo v neděli po obědě změřit síly a trošku potrénovat systémem 7+1, hrací doba 3×30 min. na polovinu hřiště. Což je podle pravidel mladších žáků. Už od první minuty bylo znát, že tento styl je úplně o něčem jiném než 5+1. Všechno bylo pro naše kluky hrozně daleko. Kličky, příhrávky na dva metry, hra jeden na dva a více, jako po celý zápas zkoušel Mates s Gazzou, moc nefungovalo. I když nás Kladno celý zápas fyzicky i kombinačně převyšovalo, nemůžu říct, že bych byl zklamaný, čekal jsem to. Rozhodně jsem si před zápasem nemaloval, že bychom snad sehráli vyrovnanou partii. Kluky musím do jednoho pochválit, poprali se s novou zkušeností velice dobře.

Za jednotlivce musím vyzdvihnout výkon Hejkyho, co šlo chytit, lapil jak mucholapka. Jenom na té rozehrávce bude muset ještě zapracovat. Hašana a Basťu, kteří se nejčastěji střídali na pozici středního obránce. Bohužel častěji bořili než tvořili, ale účel to splnilo. Kubu Bálka za část utkaní, hlavně na pozici obránce (chtěl míč, chtěl hrát a byl aktivní). Po dlouhé době Tobču, dělal to co po něm chceme my a ne to co chce dělat on. Vejmíka!!! Pro mě asi nejmilejší překvapení, i když musím uznat, že Matěj nás trenéry překvapuje už 4 roky. Matese a Gazzu za bojovnost, i když jsou to technici a tvůrci naší hry. Utočníci Ondra s Vosim to měli tentokrát složité, hřiště veliké a záloha je nestačila doplňovat.

Je stále na čem pracovat a zlepšovat. Myslím, že kluky už nebaví neustále dokola porážet Unhošť a Lhotu. Proto věřím, že v následujícím období na sobě zamakáme a zase se posuneme o kus dál.

Petr

Print Friendly, PDF & Email

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *