Přátelák SK Slaný – Kaučuk Kralupy


SK Slaný - Kaučuk KralupySK Slaný – Kaučuk Kralupy  12 : 4

Na páteční podvečer jsme si pozvali soupeře, který nás v posledních letech jak na turnajích tak v přáteláku dokázal vždy potrápit. Klukům jsme před zápasem v kabině vyčinili a vysvětlili věci a chyby, které poslední dobou dělají, a šlo se na to. S tímto pro nás velmi sympatickým soupeřem jsme začali velmi opatrně, vypadalo to, že zápas bude vyrovnaný. Zhruba od šesté minuty jsme převzali otěže zápasu a až na malé výjimky po zbytek zápasu dominovali. V určitých pasážích jsme kombinační hrou soupeři nepůjčili míč i na delší dobu a dokázali se prokombinovat k zakončení, které bylo vždy po zásluze oceněno hlasitým potleskem přihlížejících rodičů. Důležité pro nás trenéry bylo, že se na těchto akcích podílel takřka celý tým. 3 ze 4 obdržených branek jsme soupeři darovali sami, samozřejmě bylo to zapříčiněno tím, že jsme zkoušeli nové věci, ale i tak bychom se takových chyb do budoucna měli vyvarovat.

K jednotlivcům se nemá cenu vyjadřovat, snad jenom lepší zakončení od celého týmu, protože spalených tutovek bylo víc než dost, hlavně od Matese, který si celý zápas dělal se soupeřem doslova co chtěl, ale v zakončení vždy trefil prostředek branky.

Bohužel ani tento soupeř neprověřill naší kvalitu, ale zároveň musím konstatovat, že konfrontace s tímto týmem ukazuje naše neustálé zlepšování.

Petr


camera Fotogalerie

Print Friendly, PDF & Email

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *