První kolo okresního přeboru starších přípravek máme za sebou


Unhošť - SK Slaný

Unhošť – SK Slaný  4 : 15

Abych pravdu řekl, mám trochu rozpačité pocity z prvního hřiště. Začnu tedy výkonem na tomto hřišti, kde byl Vejmík, Basťa, Adam Hájek, Vosička, Vitvárek a Ničák. Jediný poslední jmenovaný snesl přísnější měřítko. Ostatní zkušení borci, pro nás trenéry, zůstali vysoce za očekáváním. Úmyslně jsem tyto kluky dal proti slabšímu soupeři, aby měli víc času na práci s míčem. Bohužel té k vidění moc nebylo. Špatný první dotek, slabé pokusy ve hře 1 na 1, špatný přechod do útoku, zbrklé nakopávání a zakopávání míče. Když už jsme se pokusili o přihrávku, tak hodně nepřesně. Jediný, kdo neměl problémy prokličkovat přes celé hřiště a ještě krásně zakončit, byl náš gólman Kalí, myslím že jeho šikovných nohou je v brance škoda. O poločas jsem si z druhého hřiště půjčil Ondru Rubeše, aby naši hru uklidnil a dal jí nějakou tvář. Naše hra se příchodem Ondry zvedla a k vidění bylo i pár hezkých akcí. Je možné, že klukům dělal problémy hodně nerovný terén, ale to ukáže až další zápas.

Na druhém hřišti byl k vidění hodně sebevědomý výkon všech našich borců. Otázkou je, nakolik naší kvalitu soupeř prověřil. Až na několik věcí (zaseknutí míče při rychlém protiútoku, zbytečná střelba místo přihrávky lépe postavenému spoluhráči a opačně) nezbývá než kluky pochválit. Doufám, že tyto věci co nejdřív pochopíme, aby naše hra byla ještě produktivnější.

I když jsem dneska dost kritizoval, věřím, že nám v následujícím pětizápasovém maratónu kluci ukážou tu lepší fotbalovou stránku. V celém týmu po dnešním dnu panuje pohodová nálada a doufám, že vydrží až do úterního večera.

Petr


camera Fotogalerie

Print Friendly, PDF & Email

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *