V dohrávce druhého kola stále lepší


V dohrávce 2. kola OP jsme v sobotu 1.10. přivítali tým SK Kladno U-9 a byli jsme v očekávání, jaký výkon kluci předvedou tentokrát a musíme říci, že až na výjimky jsme byli s předvedeným výkonem spokojeni a s kladeňáky jsme sehráli vyrovnané utkání. Nutno také dodat, že tým Kladna byl doplněn i borci z U-10.

SK Slaný – SK Kladno U-9  13:18 (Branky : Hájek, Zápotocký a Michalovský -3, Mucha – 2, Vosátka a Kříž)

Do utkání jsme vstoupili lépe my a to na obou hřištích. Na soupeře jsme vlétli a hned po několika prvních minutách otevřel Kuba Kříž skóre. Naše převaha pokračovala i na druhém hřišti, kde Adam Hájek otevřel skóre i zde. Soupeř se ale začal rozehrávet, zejména pak na prvním hřišti a pomaličku vyrovnával hru. K vidění byly pohledné akce na obou stranách, sposta zakončení a skvělé výkony brankářů. K naší smůle ale byli produktivnější hráči soupeře a jejich efektivita rozhodla o celkovém vítězství. My jsme mnohdy zakončovali zbrkle nebo naopak rozvážně a zadrženě, což vedlo ke ztátě míče či nepřesnému zakončení. Za zmínku stojí pohledné akce s krásnými průnikovými přihrávkami jako od Gazzičky na Adama, kterého poslal Gazza do ideální pozice, či nádherné přihrávky do zakončení jako předvedl Zápa předložením tutovky Matymu. Pravda je, že v mnoha případech nám situaci usnadnily chyby v obraně soupeře, které jsme trestali Adamem a hlavně Zápou. Toto byly věci, které jsme v úvodu soutěže nevídali.

Je třeba říci, že tým má zlepšující trend, snažíme se využít celou šířku hřiště a hrajeme důrazněji. Rezervy máme stále v prvním dotyku, kombinaci a doplnění útočících hráčů a zejména v posledně jmenovaném jsme již delší dobu značně nespokojení, neboť v těchto činnostech mnoho hráčů se spokojí s tím, že záložník vyveze míč a útočník mu fandí místo doplnění a nabídky. Toto jsou ale spíše individuální chyby a nasazení jednotlivců. Celkově jsme s progresí týmu spokojeni, kluci si začínají zvykat na jiné hřiště, jiný systém a styl hry a věříme, že vše se bude posouvat a v průběhu jara se dočkáme pohledného fotbalu jako na konci minulého ročníku.

Print Friendly, PDF & Email

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *