Vysněná výhra se dostavila v posledním kole


Až do posedního kola museli čekat naši borci na první výhru v OP starších přípravek.

Kdy už jindy by se kluci měli dočkat prvního vítězství ve starší přípravce, než v kole s „nejslabšími“ účastníky soutěže. A dočkali se. V úplně posledním utkání podzimní části soutěže.

 

SK Slaný – SK Lhota 3:11 (branky: Mucha, Vejmelka a Kapusta)

Díky velké marodce a spoustám omluvenek jsme museli tým posílit i o dalšího hráče ročníku 2006. Jako obvykle jsme postavili dva vyrovnané týmy a jak se nakonec ukázalo, posila o špílmachra mladších žáků až takovou posilou nebyla a byť oba týmy na oko vypadaly vyrovnané, nebylo tomu tak. Zatímco na druhém hřišti se odehrávalo vyrovnané utkání, na hřišti prvním držel náš tým nad vodou Basťa v brance a v poli zejména Fíla s Gazzou. Přesto však zde byly k vidění i pohledné akce s přenesením těžiště hry na čtyři dotyky. Nakonec jsme zejména díky fatálním a individuálním chybám v obraně a chladnokrevnosti nejlepšího hráče soupeře prohráli poměrně výrazným rozdílem.

 

SK Slaný – SK Kladno U-9  10:9 (branky: Kříž-3, Rovňanek, Mucha, Hájek-2, Michalovský)

Do úplně posledního utkání podzimu jsme nastoupili proti borcům z Kladna a byť na prvním hřišti nás o rok mladší borci trápili a i tentokrát měl náš brankář plné ruce práce a i tentokrát náš tým opět brankář podržel. Přesto vše náš tým na druhém hřišti prohrál, vše ale dohonil druhý tým, který zajistil těsné jednobrankové vítězství.

 

Nakonec jsme vyhráli aspoň jedno utkání a to paradoxně se setavou okleštěnou o marody a omluvenky a bez ohledu na výsledky můžeme být spokojeni s výkony našich borců. K vidění bylo i několik pohledných kombinačních akcí, velkým překvapením byl výkon Filipa Rovňanka, který ukázal, co je to agresivní pojetí, chuť dávat branky a nevzdávat se a odměnou tomuto novému borci byly i dvě pěkné branky.

Bohuužel stále musíme pracovat na prvním dotyku, tlaku do branky a přihrávkách. Co se nám stále nedaří je více využít prostor hřiště zejména na „opačné straně“, kdy vodíme míče směrem k brance.

Print Friendly, PDF & Email

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *